PREV
NEXT

Meetrainen? Je kunt altijd kennis komen maken en gratis meetrainen! - Jeugd: Di 18:00 to 19:00 - Senioren: Di 19:30 tot 21:30 / Do 19:30 tot 21:30

×

Fout

There was a problem loading image KugQGFnXnh5sAiMZhLMM9eYa-FJj0D-hwrmhaou7zSF-B4cvfBL1BV3nFb2ZH2mBXG7MOJECHxh0mVeZVrSnS78wGnrI4CLd4sitoCXlro1GUmIpC36oqEZqo4eW8drvpUBHIbD7GK-Pkt1d.

De haakjes-actie is ooit in het leven geroepen omdat we als club willen investeren in onze jeugd. Natuurlijk hebben we daar sponsoren voor, maar we wilden ook onze leden in de gelegenheid stellen hier een bijdrage aan te leveren. Het is een symbolische actie waarbij je dus een stukje kleedkamer claimt en tegelijkertijd bijdraagt aan de toekomst van de club. 

 Vanwege het succes van vorig jaar, maken we ook dit jaar weer gebruik van de digitale snelweg. Dus; wil je je haakje behouden? Heb je nog geen haakje, maar wil je er één? Of, wil je een extra haakje? Ga dan naar:

 https://rugbyzwolle.steundeclub.nl/project/een-haakje-voor-iedereen