RUGBYCLUB ZWOLLE

Contactgegevens & Contactpersonen

buitenjpg

Clubhuis en rugbyveld
Sportpark Marslanden
Hyacintstraat 66b
8013 XZ Zwolle

Postadres
Huygensstraat 23
8023 AG Zwolle

Bank
Rekeningnummer op te vragen bij de penningmeester
T.n.v. RC Zwolle
KvK 40062253

Mailen?
info@rugbyzwolle.nl

Privacy?
RC Zwolle_AVG_privacy_policy_v1.1

LET OP: PIN ONLY

Alle betalingen in het clubhuis worden bij ons via pin gedaan, dus ‘PIN ONLY’. Contante betalingen zijn dus niet meer toegestaan, óók niet voor tegenspelers van andere clubs die aan de bar komen. Deze regel heeft het bestuur ingesteld om de cashflow voor onze penningmeester gemakkelijk te maken. Bovendien is het veiliger om geen contant geld achter de bar te hebben m.b.t. een mogelijke overval of diefstal. Let hier dus goed op als zowel betalende klant als bijvoorbeeld vrijwilliger van een bardienst. Heb jij zelf of iemand anders geen pinpas mee? Vraag dan of iemand anders even wil voorschieten.

Voorzitter

Brian Bosch rugby zwolle

Brian Bosch
info@rugbyzwolle.nl
0653253585

Vice-voorzitter

Jeroen Pool rugby zwolle

Jeroen Pool
info@rugbyzwolle.nl
0624517441

Secretaris

Jules Crooijmans rugby zwolle

Jules Crooijmans
info@rugbyzwolle.nl
0628164454

Penningmeester

Daan van Rooijen rugby zwolle

Daan van Rooijen
penningmeester@rugbyzwolle.nl
0622870911

Sponsoring/Trainer Heren/Capt. Heren 1

Neville Andrews rugby zwolle

Neville Andrews
sponsoring@rugbyzwolle.nl
0623555632

Hoofdtrainer Heren 1 + Heren 2 + Colts

Dale Lyon

Jeugdcoördinator Turven/Benjamins/Mini’s

Alex Hazenberg rugby zwolle

Alex Hazenberg
jeugdGTBM@rugbyzwolle.nl
0643770932

Jeugdcoördinator Cubs/Junioren/Colts

Reinier de Vries rugby zwolle

Reinier de Vries
jeugdCJC@rugbyzwolle.nl
0651802619

Jeugdtrainer Benjamins

Martijn Kneepkens rugby zwolle

Martijn Kneepkens
martijnkneepkens88@gmail.com
0643693115

Jeugdtrainer Cubs & Coach Cubs

Niels Frelink rugby zwolle

Niels Frelink
nielsfrelink@hotmail.com
0643280850

Rugby Clinics & Jeugdtrainer Turven

Regine Ellenbroek rugby zwolle

Regine Ellenbroek
clinics@rugbyzwolle.nl

Wedstrijdsecretaris Heren 1 & 2

Gerard Wijnsma rugby zwolle

Wedstrijdsecretaris Dames

Gerona Stegeman rugby zwolle

Gerona Stegeman
wedstrijdsecretarisDames@rugbyzwolle.nl
0648093109

Captain Dames

Anja Kranenburg Tuin
anja_tuin@hotmail.com
0651950156

Trainer & Coach Dames

Eddy Dekker rugby zwolle

Eddy Dekker
eagledekker@zonnet.nl
0653232784

Marketing & Jeugdtrainer Cubs

Ghislaine Lesage
ghislaine_lesage@yahoo.co.uk
0637605067

Jeugdtrainer Turven

Armin Mulder
arminmulder@hotmail.com
0622804958

Jeugdtrainer Benjamins

Bart de Munnik

Jeugdtrainer Mini’s

Sander Kok
sanderkok1985@gmail.com
0614321152

Jeugdtrainer Mini’s

Mike Prins
0641725345

Jeugdtrainer Junioren

Margriet Lok
margriet_lok@hotmail.com
0610752850

Jeugdtrainer Junioren

Pieter Kluvers
pieter.kluvers06@gmail.com
0649214508

Hoofd Jeugdtrainer

Daan Strik
daan.strik@gmail.com
0628271426

Jeugdtrainer Colts

O.l.v rugbyclub Almelo
www.rcbigbulls.nl

Captain Heren 2

Mathijs Weerman captain heren 2 rugby zwolle

Mathijs Weerman
mathijs.weerman@gmail.com
0612688533