Rabobank Clubkas Campagne

WIE WIJ ZIJN
Een groeiende rugbyclub met meerdere teams, verdeeld over alle leeftijdscategorieën. We zijn een rugbyclub waar elke (aanstaande) rugbyspeler welkom is en we hechten waarde aan de rugbycultuur.

ONS DOEL
Alle teams van rugbyclub Zwolle op een zo hoog mogelijk niveau rugby laten spelen in de landelijke competitie.

HET ANTWOORD
Dat ben jij. Jij bent die ervaren* rugby coach, rugby trainer of rugby teammanager die de verbreding van onze technische commissie is. Deze taak is voor jou natuurlijk een eitje, want jij bent iemand die een bijdrage levert aan en het voortouw neemt bij het sturen van de TC. Op alle niveaus draag jij zodoende bij aan de verdere ontwikkeling van rugby in regio Zwolle.

JE WERKMATERIAAL
– 2 senioren herenteams (2e en 4e klasse)
– 1 senioren damesteam (2e klasse)
– alle jeugdcategorieën, spelend in clusterteams

*ervaring vanuit Ereklasse zou mooi zijn, maar is zeker geen vereiste! Ook gegadigden tot aan de 4e klasse zien we graag verschijnen.

Zet jij je mannelijke of vrouwelijke schouders graag eronder om ons doel te verwezenlijken? Mail dan naar: info@rugbyzwolle.nl

Jeugdrugby in Zwolle

Description: https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-ash1/v/t1.0-1/p160x160/482614_516396448411434_2024322769_n.png?oh=3ed8138b8f5e9953828756cc68cf6d8d&oe=54003174&__gda__=1409596631_c671aecb73ece0b7dc5ce6905d8280cd

Zaterdag 15 november organiseert  Rugbyclub Zwolle een ‘TBM dag’ voor de jeugdleden van diverse rugbyclubs uit Zwolle en de regio Twente. Tijdens deze TBM dag trainen de Turven (onder 9 jr.),  Benjamins (onder 11 jr.) en Mini’s (onder 13 jr.)met elkaar en spelen ze aanvullend wedstrijden tegen elkaar in de diverse eigen leeftijdscategorieën. Ze worden tijdens deze dag getraind en krijgen praktische ondersteuning en tips van ervaren spelers en trainers van de Zwolse rugbyclub.

Foto door Wouter Idema

Tbm Bondsdag in Amersfoort  4 oktober 2014

Zaterdag zijn we in Amersfoort geweest voor echte rugbywedstrijdjes. We moesten er heel vroeg zijn. Van de turven waren we met Bauke, Melis en ik. Ik speelde voor de eerste keer wedstrijden. We hadden een team met turven uit regio Oost. Die jongens kende ik al van de TBM dagen. We hebben 5 wedstrijden gespeeld. We hebben er 3 gewonnen. We zaten bijna in de finale, maar we moesten dan 1 wedstrijd meer winnen. Ik vond het heel erg leuk. Soms ging het er wel hard aan toe! Op het eind gingen we leuk met elkaar spelen. Daarna gingen we weer naar huis. Ik vind het wel leuk om vaker wedstrijden te spelen! 

Groetjes van Benk

Hanzeladies verliezen IJsselderby

Vandaag mochten we aantreden tegen de Pickwickladies uit Deventer. De ochtend begon goed, lekker weertje en een hoge opkomst bij de thuisploeg. Ook de tegenstander was mooi op tijd en volledig dus alle voortekenen voor een goede pot rugby waren aanwezig. Tijdens de warming-up en de peptalks van Captains Kim en Anne werd ons gameplan nog goed besproken en geoefend en strak 1 uur gaf de ref het startsein.