Meet The Trainers
Graag willen we de damestrainers van aankomend seizoen aan jullie voorstellen. Wij zijn supertrots dat we getraind gaan worden door 3 toppers van
trainers.
Als eerste stellen we Damien de Jong(rechts op foto) aan jullie voor. Damien speelt al rugby sinds zijn 12e en is begonnen bij Dwingeloo. Hij heeft enkele jaren bij Groningen gespeeld, is al 8 jaar bekend met het trainerschap en sinds enkele jaren is hij hoofdcoach van de jeugdtrainers bij Dwingeloo.
De 2e trainer die we willen voorstellen is Frank Vriezekolk. Frank is in 2001 begonnen bij URC en heeft daar in verschillende klasses gespeeld. Frank is al werkzaam als trainer bij RC Emmen. Hier traint hij de jeugd en heeft hij de senioren enkele jaren getraind.
Frank is ook al een tijdje onze voorwaartsen-trainer en dit zal hij blijven doen.
De 3e trainer die we aan jullie willen voorstellen is Vera van der Zwan. Vera speelt al verscheidene jaren bij RUS, dat uitkomt in de ereklasse, en zij zal dit aankomend seizoen blijven doen. Gelukkig kan Vera het trainerschap goed combineren met haar eigen trainingen. Ook Vera is al enkele jaren bekend met het trainerschap en wij zijn heel bij dat zij dit wil voortzetten bij de dames van Zwingeloo.
Heren 2
Als de jonge honden uiteindelijk te goed worden en een grote mond krijgen sturen de veteranen ze door naar het eerste. Spelvreugde en gezelligheid gaan samen met zo goed mogelijk je best doen.

Het 2e team van RC Zwolle groeit hard, maar er zijn altijd meer jongens nodig om leuk met elkaar wedstrijden te spelen. De leden die tot op heden hebben gespeeld in het 2e heren team van RC Zwolle zijn:
|
 |
 |
 |
 | ||
|
Armin Mulder |
 |
 |
Eric Huizinga |
 |
 |
|
Bertram Timmerman |
 |
 |
Erik Venhuizen |
 |
 |
|
Brian Bosch |
 |
 |
Francois Enet |
 |
 |
|
Eduard de Boer |
 |
 |
Freddy Spanhak |
 |
 |
|
Gerard Wijnsma |
 |
 |
Gijs Huisman |
 |
 |
|
Jeroen Pool |
 |
 |
Harry Munsterman |
 |
 |
|
Manus Wolters |
 |
 |
Joep Verduijn |
 |
 |
|
Patrick Schoenmaker |
 |
 |
Martijn Kneepkens |
 |
 |
|
Peter Steggink |
 |
 |
Martijn Mul |
 |
 |
|
Pieter van der Spek |
 |
 |
Ruud van Gijssel |
 |
 |
|
Pieter Waard de |
 |
 |
Sander Hendrikse |
 |
 |
|
Raymond Hutten |
 |
 |
Thieu Heuijerjans |
 |
 |
|
Robert Geerdink |
 |
 |
 Jaap Fris |
 |
 |
|
Simon Hoekstra |
 |
 |
 |
 |
 |
|
Stefan Wiessenberg |
 |
 |
 |
 |
 |
|
Thijs Jansen |
 |
 |
 |
 |  |
| Evan Emmink | Â | Â | Â | Â | Â |
Â
Â
Moeilijke inhaalwedstrijd
Op een doordeweekse avond met zijn allen richting Schagen. Dankzij de strenge winter moesten we nog 1 wedstrijd inhalen. Ditmaal op woensdag tegen RUSH. Met 17 man afgereisd en dat viel nog alles mee. Werk en blessures zorgden voor een fantasie opstelling. De inzet was er niet minder om.
RUSH was op volle oorlogssterkte en liet meteen merken voor de winst te gaan. Rush kan alle punten gebruiken om nacompetitie te ontlopen. Ze zagen deze wedstrijd tegen Zwolle als de kans om 5 punten te pakken. Zwolle gaf zich niet zomaar gewonnen, maar trok uiteindelijk toch aan het kortste eind. De positiewisselingen en het ontbreken van wissels (RUSH had er 7) brak de zwolse selectie op.
Hard gewerkt en lol gehad, dat was de conclusie achteraf. Snel douchen en weer terug naar Zwolle. Een reis van een uur en drie kwartier.Er staan nog twee competitie wedstrijden op het programma. Zondag uit tegen de kampioen DIOK en de zondag daarop de laatste winstpartij van het seizoen: thuis tegen Haarlem.




