Competitiebesluit Rugby Nederland
Beste rugby vrienden,
Ten eerste hopen wij dat iedereen in goede gezondheid is en blijft. Let op jezelf en elkaar.
Rugby Nederland heeft gisterenavond een competitie besluit gecommuniceerd. In het kort is besloten dat de tussenstand de eindstand is geworden. Quote van Rugby Nederland:
“Dinsdag 31 maart heeft de overheid bekend gemaakt dat de maatregelen die tot 6 april van kracht waren, worden verlengd tot 28 april, en waarschijnlijk langer. Dit betekent voor rugbyend Nederland dat er nog niet getraind kan worden en dat er ook geen wedstrijden gespeeld mogen worden.”
De uitkomst voor RC Zwolle:
Alle jeugdcompetities zijn beëindigd. De TBM‘s hebben mooie rugby dagen beleefd. De Cubs, junioren en Colts hebben laten zien hard te groeien en er ontstaan mooie teams en vriendschappen. De dames waren al definitief gepromoveerd naar de 1e klasse, van harte gefeliciteerd met dit geweldige resultaat! Heren 2 blijft in de 4e klasse strijden en zijn op plek 1 geëindigd van de plate competitie. Heren 1 grijpt naast promotie naar de 1e klasse; zij zijn derde geworden met 1 wedstrijd minder gespeeld en slechts 1 wedstrijdpunt minder dan de huidige nr 1.Dit is zuur en doet geen recht aan de prestatie van afgelopen jaar.
We vragen alle spelers om te zorgen dat zij fit blijven. Zoek elkaar digitaal op en daag elkaar uit. Ga joggen, maak sprints, doe trainingsoefeningen met een bal. Stel een schema op voor je zelf dat je minstens drie keer per week zorgt voor je conditie.We vragen iedereen om op zichzelf te letten en oog te hebben voor je naasten.
Met ovale groet,
Het bestuur
Team Stats Heren1 (’10/’11)
Teamstatistieken seizoen 2010/2011
RC Zwolle 1 in 3e klasse Noord-Oost
Teamcaptain: Arjan Scheve
19 wedstrijden gespeeld ivm geclaimde wedstrijd GSRC 1 en 2 play-off wedstrijden tegen Te Werve.
Forwards: | BP | Pnt | Try | Con | Backs: | BP | Pnt | Try | Con | PK |
Arjan Scheve | 19 | 45 | 9 | Â | Bart van Maurik | 18 | 222 | 25 | 47 | 1 |
Jeroen van Rooij | 17 | 35 | 7 | Â | Ian Mol | 14 | 112 | 22 | 1 | Â |
Jules Crooijmans | 18 | 30 | 6 | Â | Bart van Rooijen | 19 | 107 | 21 | 1 | Â |
Jos Ottens | 11 | 30 | 6 | Â | Daan van Rooijen | 19 | 89 | 9 | 22 | Â |
Julian van Dijk | 11 | 10 | 2 |  | Erik Gotjé | 15 | 25 | 5 |  |  |
Rik Verheijen | 8 | 5 | 1 | Â | Daan Strik | 10 | 15 | 3 | Â | Â |
Rogier Willems | 5 | 5 | 1 | Â | JP van Bregt | 12 | 5 | 1 | Â | Â |
Eddy Dekker | 4 | 5 | 1 | Â | Robert Geerdink | 7 | 5 | 1 | Â | Â |
David Smit | 16 | 0 | Â | Â | Stefan Beroeatwarin | 14 | 0 | Â | Â | Â |
Michael Phillips | 11 | 0 | Â | Â | Jeroen van Dijk | 6 | 0 | Â | Â | Â |
Gideon Smit | 9 | 0 | Â | Â | Thieu Heuijerjans | 5 | 0 | Â | Â | Â |
Joop Korenhof | 10 | 0 | Â | Â | Roland Spronk | 0 | 0 | Â | Â | Â |
Manus Wolters | 6 | 0 | Â | Â | Â | Â | Â | Â | Â | Â |
Marcel Huizinga | 1 | 0 | Â | Â | Â | Â | Â | Â | Â | Â |
René Tonn | 0 | 0 |  |  |  |  |  |  |  |  |
 |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
Subtotaal | Â | 165 | 33 | Â | Â | Â | 580 | 87 | 71 | 1 |
Productie % | Â | Â | 27% | Â | Â | Â | Â | 73% | 60% | Â |
Totaal Team | Â | 745 | 120 | 71 | Bijgewerkt t/m 03/04 | Â | Â | Â | Â | Â |
Heren 2 groeit!
Zwolle – 19/9/2010
Na de start van vorige week in Leeuwarden stonden er zondag weer 16 fanatieke spelers op het veld die heel graag willen winnen. De week ervoor maakte twee nieuwe spelers hun debuut en ook deze week lieten drie nieuwe spelers zien dat zij het spelletje vlug oppakken. Ookal ging de wedstrijd verloren tegen het sterke Emmen het was een heel attractieve wedstrijd voor de toeschouwers. De ervaren spelers speelden goed samen met de nieuwe aanwinsten en de laatstgenoemden verrasten iedereen door gretige tackles en voor beginnelingen goede ballskills. Zwolle wist mede door het fanatieke spel op voorsprong te komen en hield de voorsprong ook een tijd vol. Emmen herpakte zich en gebruikte haar zware voorwaartsen goed. Hierdoor wist Emmen tot scoren te komen en dit gaande weg ook uit te breiden. De eindstand werd een toch respectabele 38-5 en er zit zeker een stijgende lijn in het spel van de jonge en oudere honden!
Deze week weer hard trainen waarna volgende week een bezoek wordt gebracht aan Oldenzaal. Wie weet wat voor punten daar te behalen zijn!
Zwolle doet goede zaken!
De heren van Rugby Club Zwolle hebben zondagmiddag hun derde competitiewedstrijd van het seizoen met grote overmacht gewonnen. Op sportpark De Marslanden werd RC Phoenix uit Delfzijl met maar liefst 90-3 naar huis gestuurd. Met goed samenspel en heel veel snelheid wist Zwolle veertien keer tot scoren te komen. Voor de rugbyers uit Delfzijl daarentegen was er slechts één keer reden tot juichen. Een raak geschoten penalty-kick leverde de bezoekers drie punten op.

Foto: Daniëlle van Eerden

Foto: Daniëlle van Eerden