Bedankt en Succes!
Onze Vladi (Mathijs Weerman) woont inmiddels in Sneek en gaat daar zijn goede werk voortzetten bij de heropgerichte club in Sneek! We wensen Vladi veel succes en bedankt voor je inzet als captain van Heren 2!!
Met het vertrek kwam natuurlijk de vraag wie nu? Vanuit de groep spelers stond er al snel iemand op die deze handschoen wel wilt oppakken! Daan Strik loopt al sinds 2008 rond bij Rugby Club Zwolle en heeft altijd een positieve invloed! Of het nu gaat om trainingen, wedstrijden, tour of herenavonden, Daan zorgt voor sfeer! Afgelopen jaren kampte hij regelmatig met blessures, maar heeft zijn zinnen op herstel gezet en werkte zich afgelopen seizoen ook weer terug in de selectie van Heren 1! Met oog op komend seizoen en het maken van veel speelminuten, richt Daan zich op Heren 2. En nu met de vacante rol als captain leek hem dat de uitgelezen kans om zijn energie in deze groep te steken!
We wensen Daan veel succes en plezier als captain van Heren 2!
#TheZwolleWay
Foto: GewoonDanielle
Zwolle vliegend van start
Zwolle – 5/9/2010
Na maanden van trainingen, oefenwedstrijden en wachten was het vandaag eindelijk zover. 22 nerveuze mannen maakten zich klaar voor de 1e competitiewedstrijd van het seizoen 2010/2011 tegen de Wrotters uit Gorredijk. Historisch gezien een zware tegenstander waar Zwolle nog weinig van gewonnen heeft. Na vandaag is er voor Zwolle een winstpartij bijgekomen, want Zwolle wist vandaag met maar liefst 92-15 te winnen. Naast het hebben van veel individuele kwaliteiten liet Zwolle vooral zien als team gegroeid te zijn. Dit was te zien door de goede samenwerking in het veld en de goede opvolging door iedereen, het TC besloot mede hierom om Jeroen van Rooij uit te roepen tot man of the match. Jeroen heeft zich volledig ingezet voor het team en is een goed voorbeeld als Teamplayer! De wedstrijd liet het ook toe onze nieuwe aanwinsten aan het werk te zetten en ook zij hebben een prima prestatie neergezet! En hopelijk is dit een voorbode voor de rest van het seizoen.
Volgende week gaan de Heren 1 en 2 op pad, naar Drachten en Leeuwarden.
Zwolle loopt warm
Afgelopen zondag 22 augustus is sportpark de Marslanden na de zomerstop weer druk bezocht.
De heren van Zwolle speelden hun eerste oefenwedstrijden tegen RC de Bulldogs uit Almere en RFC Haarlem. Mede dankzij het mooie weer werd het een heel mooie en sportieve dag. In de twee oefenwedstrijden konden de spelers weer even in het wedstrijdritme komen. Alledrie de teams speelden twee keer 20 minuten tegen elkaar, zodat aan het eind van de middag ieder team een volledige wedstrijd gespeeld had.
Zwolle liet zien goed uit de zomerstop gekomen te zijn door beide wedstrijden fel en energiek te spelen. Aanvallend gevaarlijk en verdedigend erg sterk. Mede hierdoor werd de wedstrijd tegen de Bulldogs, die eveneens in de 3e klasse uitkomen winnend met 17-15 afgesloten en de tweede wedstrijd tegen Haarlem, welke in de 2e klasse uitkomt, werd nipt 5-7 verloren. In beide gevallen een mooi en goed resultaat.
Alle teams hebben goed kunnen oefenen en de dag werd positief afgesloten met een biertje en een lekker kopje soep. Volgende week gaan we weer verder met oefenen en dan komen de Big Stones uit Havelte en RC Emmen op bezoek. De wedstrijden beginnen wederom om 13:00 op sportpark de Marslanden.
Tot dan!Â
Voorbereidingen op het nieuwe seizoen van Start
Rugby Club Zwolle is gestart met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen.Sinds enkele weken zijn de trainingen begonnen op sportpark de Marslanden. Ook is het oefen programma bekent gemaakt.
Rugby Club Zwolle ontvangt 5 clubs in haar clubhuis om zich klaar te stomen voor het nieuwe seizoen dat start op 5 september met de thuiswedstrijd tegen de Wrotters.
Op 22 augustus reizen Almere en Haarlem af naar het Zwolse. Vanaf 13:00 spelen de clubs een toernooi waarin alle teams een helft tegen elkaar spelen. Zoals het de goede rugby traditie betaamt worden de gasten ointvangen met een lunch en wordt er een drankje en een hapje na het toernooi verzorgt.
Een week later is het de beurt aan Emmen en Havelte die de zwolse rugbyers komen testen in dezelfde opzet. Ook vanaf 13:00 uur dus. Op deze 29ste augustus is het echter de moeite waard om al om 11:30 langs te komen als de dames oefenen tegen de RUS uit Utrecht.
Als het aan de technische commissie ligt zal Rugby Club Zwolle nog veel van zich laten horen komend seizoen.
Meer info: www.rugbyzwolle.nl
Foto: Vladi in actie







