Succes Eddy!
Sinds 1988 lid en heeft de club zien opgroeien, is betrokken geweest bij de bouw van het huidige clubhuis en heeft de meeste tour edities op zijn naam staan. Kortom een man met ervaring en inmiddels ere-lid van de club! Afgelopen jaren actief bij de dames als coach en nadat die nu tweemaal gepromoveerd zijn en we ook daar versterking hebben kunnen vinden in de trainersgroep is het tijd voor de volgende uitdaging.
Heren 2 is een groep spelers in ontwikkeling. Een mix van ervaren spelers, nieuwkomers en instromende jeugd. Een diverse groep, maar wel met ambitie. Binnen de club willen we iedereen op zijn/haar niveau met plezier laten rugbyen. Een onderdeel daarvan is de juiste aandacht. Eddy is met ingang van seizoen 2020/2021 de coach en trainer van Heren 2. We zijn erg blij dat Eddy met al zijn ervaring deze groep wilt bijstaan in hun ontwikkeling.
We wensen Eddy ook in deze rol weer heel veel plezier!
#TheZwolleWay
Hanzeladies op stoom
Purmerend – 21/11/2010
Tot nu toe hebben de Zwolsche dames alle competitiewedstrijden gewonnen en geen enkele try tegen gehad. En ook is dat het doel voor de wedstrijd tegen de dames van Waterland; winnen zonder een try tegen te krijgen!
De eerste helft verliep wat rommelig bij de Hanzeladies. Ze hadden moeite om in de wedstrijd te komen en het leek alsof iedereen even haar plek en taak weer moest hervinden. Desondanks werd er al vrij snel de eerste try gedrukt door de Hanzeladies. Er kwam wat rust op het veld en het was duidelijk wat er moest gebeuren; meer communiceren!
Waterland kwam in de verdediging snel op, dus er moest ook efficiënt gespeeld worden. Korte balletjes naar de forwards die de nodige meters moesten maken met de pick and go’s vanuit de rucks.
Na de rust herpakten de Hanzeladies en hebben ze een sterke tweede helft neergezet waar iedereen zich aan haar taak hield. Er werd gepraat, gewerkt, gebuffeld en gescoord. De dames hebben gewonnen met 54-0 van de dames uit Purmerend.
In totaal zijn er 10 try’s gescoord en 2 conversies. Doel behaald!
Op naar de volgende thuiswedstrijd, dat zal zondag 5 december zijn tegen Leeuwarden.Â
Groetjes, Anne
Heren 2 pakt volle winst
Havelte – 7/11/2010
Het tweede kon weer een keer een uurtje langer uitslapen op zondag, een keer geen wedstrijd op hetzelfde veld als het eerste. Tijdens het verzamelen bleek dat het 2e team uitgebreid kon worden met spelers uit het eerste. Het veld in Gorredijk (de Wrotters) was afgekeurd dus met negentien man naar Havelte voor de eerste wedstrijd van een tweeluik tegen de Big Stones.Â
Snel na de kickoff werd duidelijk dat we de Big Stones konden pakken en werd de eerste try gedrukt. Door dit besef sloop er enige verslapping in het spel van Zwolle en konden ook de Stones hun eerste try gevolgd door een conversie scoren. Voor halftime konden beide teams nog twee keer een try scoren maar door de conversies konden de Big Stones de tweede helft met een voorsprong beginnen: 19-15.Â
Tijdens de rust werd geconstateerd dat de conditie van de Big Stones niet in de buurt komt bij die van Zwolle en dat het hierop gewonnen kon worden. Na een wat twijfelachtig begin bleek deze constatering juist. Mede door de eerste en tweede try van Jaap Fris en een mooie conversie van Erik Venhuizen kwam Zwolle op voorsprong en kon deze snel uitgebreid worden. Door een aantal goede tackels in de Zwolse verdediging kwamen de Big Stones niet meer aan scoren toe en werd er afgefloten bij een eindstand van 19-32.Â
Aanstaande zondag weer tegen de Big Stones maar dan in Zwolle!






