Win prijzen met jouw clubschoonmaakfoto!
Bericht namens de schoonmaakploeg van dinsdag 10 september 2019! Waarom?
1. Om het schoonmaakrooster weer even onder de aandacht te brengen bij iedereen 😉;
2. Omdat zij weliswaar 1 dag te laat waren (zie 1🙈), maar wel een complete ploeg hadden 🦸;
3. Omdat zij de andere schoonmaakploegen willen uitdagen om ook mooie, leuke, gekke, complete schoonmaakfoto’s in te sturen door het jaar heen.
Goed idee, vonden wij van het bestuur van rugbyclub Zwolle! Om het idee leven in te blazen reikt het bestuur tijdens het jaarlijkse Eindfeest een prijs uit voor de mooiste, gekste, leukste, compleetste schoonmaakploeg van het afgelopen seizoen. Wij danken de schoonmaakploeg van de genoemde week voor het starten van deze fotoactie.
(Geen mail gehad met het schoonmaakrooster? Informeer via info@rugbyzwolle.nl)
Les “héroiques Doigts Bleus”
Commençons d’abord par un récapitulatif des évènements précédant la bataille.
Dans la soirée du vendredi soir, tout les valeureux guerriers se retrouvent dans leur “antre légendaire”: le clubhouse.
L’occasion de cette “réunion de prestige” est claire: la campagne victorieuse de nos “héroiques Doigts Bleus” a atteint sa moitié et il est grand temps de faire une célébration à la gloire de notre “vénéré carburant”: la bière.
La “réunion de prestige” commence studieusement par une revue tactique de l’état de notre campagne et de nos troupes. S’en suivent quelques conversations tactico-technique pour élaborer la suite du “plan tactique”.
La décision est prise, l’objectif est clair et limpide: grâce aux troupes actuelles il nous faut remporter la victoire finale et il faut enroler de nouveaux soldats pour être dans la capacité numérique de former un second bataillon composé de recrues fraiches comme la rosée du matin et de vieux briscard habitués aux lutes acharnées.
De uitdagingen van een debutant
Het is zondag 22 november 2015. Het is koud, maar toch druppelt het clubhuis vol. Het is namelijk Game Day. Niet alleen voor mij een belangrijke wedstrijd (ik mocht debuteren), want alleen RC Groningen 2 staat nog tussen Zwolle en een maximale score in de eerste helft van het seizoen. Het veld is slecht, maar iedereen heeft er zin in.



