‘Sterven’ met Steef
Wegens succes, ook deze zomer park trainingen! Wil je blijven werken aan je core en conditie? Doe dan deze zomer vanaf 23 juni t/m 30 juli GRATIS mee met ‘Sterven’ met Steef! En om wel bezig te blijven met de techniek van Rugby, combineren we het met het verfijnen van de pass techniek!
‘Sterven’ met Steef!
Ja. Want voor Stefan, rugbyspeler bij onze heren, is het geven van een slopende workout een feestje. Met een grijns op zijn gezicht galmt zijn harde stem over de grasvelden heen terwijl hij rugbyers én niet-rugbyers graag corrigeert in het uitvoeren van een workout. “Het gaat om techniek, niet om wie het zwaarst kan of wie het snelst door de oefeningen heen is. Dit is niet voor haantjes, dit doe je voor jezelf,” vertelt Stefan. “Ik word echt gelukkig als ik deelnemers zie zwoegen, zelfs vloeken dat hij/zij écht niet meer kan, maar dat ze dan toch hun eigen lat hoger weten te leggen,” voegt Stefan daar met een grijns aan toe. Hij is altijd vrolijk.
Wat gaan we doen?
- 12x GRATIS een rugby preseason workout, bij ons genaamd ‘Sterven met Steef’ (of met een andere rugby beul 😉 )
- 40 minuten werken aan fitness, strength, core en uithoudingsvermogen
- 20 minuten werken aan bal passing techniek
- start: dinsdag 23 juni 2020
- wanneer: elke dinsdag- en donderdagavond van 20.15u-21.15u
- waar: park De Wezenlanden te Zwolle
- voor wie: rugbyers, niet-rugbyers, leden, niet-leden, ouders van rugbyers, broertjes en zusjes van rugbyers, alle leeftijden, beginners tot gevorderden (je pakt je eigen tempo, je eigen lat en evt. doe je de workouts met een gelijkwaardig maatje)
- kledingvoorschriften: sportschoenen zonder noppen, waterflesje, sportkleding kort of lang afhankelijk van het weer
Meedoen?
Opgave of aanmelden is niet nodig. We zien je graag vrijblijvend verschijnen ;). Wil je meer informatie over de teams en mogelijkheden binnen Rugby Club Zwolle? Stuur dan een mailtje naar info@rugbyzwolle.nl
Ben je na deze periode helemaal om en wil je mee blijven doen? Dan kun je lid worden met een van de verschillende lidmaatschappen die we kennen, zie hiervoor: RC Zwolle Lidmaatschappen
Zwolle 2 pakt overtuigend eerste punten!
Zwolle – 3/10/2010
Op deze zomerse dag in oktober werden twee rugbywedstrijden gespeeld op sportpark Marslanden. Het tweede van Zwolle speelde eerst tegen het combinatieteam Feanster (Heerenveen) / Groningen 3, dat tijdens de wedstrijd ook wel ‘Noord’ werd genoemd. Dankzij een sterke groei van nieuwe leden en het blijvende fanatisme van oude rotten was het team wederom goed gevuld. Na enige tijd aftasten, werd de score door Zwolle geopend. Na de eerste try stond Zwolle 2 een poos op eigen helft te verdedigen. Het is goed te zien dat het team niet week onder deze druk, maar terug kwam en nog voor de rust een paar keer scoorde.
Na de rust was het meer van hetzelfde: in een aantrekkelijke pot trok Zwolle wat scoren betreft steeds aan het langste eind. Een kleine domper was dat de lijn van ‘Noord’ toch één keer doorbrak, waardoor de uiteindelijke stand op 42-5 uit kwam. Hierdoor is de eerste overwinning van Zwolle 2 dit seizoen een feit. Gezien de goede ontwikkeling van de nieuwe spelers en het vertoonde spel als team kan worden verwacht dat er de komende weken een sterke opstelling en meer overwinningen volgen. Misschien volgende week al? Volgende week 10 oktober moet Zwolle op bezoek bij de ijsselburen Deventer, voor een andere “double bill” van zowel het eerste als het tweede team.
Zwolle blijft op koers
Zwolle – 3/10/2010
Volgende week 10 oktober moet Zwolle op bezoek bij de ijsselburen Deventer, die kampioenaspiraties hebben en dus een directe tegenstander van de heren van Zwolle zijn. Vandaag werd er een generale repetitie gespeeld om volgende week te kunnen pieken in Deventer. Misschien waren de heren wat nerveus, want her en der had Zwolle wat moeite met de bezoekers uit Heerenveen. Maar desondanks wist Zwolle wel de punten binnen te halen. De voorwaartsen van Zwolle lieten zien dat de trainingen hun vruchten afwerpen, want Zwolle domineerde op dit gebied. 
Foto: Daniëlle van Eerden
De heren van de lijn, lieten het soms afweten en gaven daardoor iets teveel balbezit weg. Heerenveen was echter niet in staat om hier wat mee te doen en de heren van Zwolle veroverden keer op keer de bal terug. Mede hierdoor wist Zwolle toch vijf keer te scoren en daarmee ook het bonuspunt binnen te halen, eindstand 31-0. Zwolle staat hierdoor nog steeds zonder puntverlies aan kop en is daarmee goed op koers. Volgende week een schepje erbovenop, wanneer er gestreden gaat worden tegen Deventer!
Clubstatistieken
| Â | Zwolle 1 | Â | Zwolle 2 | Â | Hanzeladies | Â |
| Totaal wedstrijden sinds: | 10-9-06 | 80 | 13-9-09 | 23 | 17-9-06 | 63 |
| Totaal wedstrijden gewonnen | Â 55% | 44 | Â 26% | 6 | Â 59% | 37 |
| Totaal wedstrijden verloren | Â 45% | 36 | Â 74% | 17 | Â 41% | 26 |
| Totaal wedstrijden gelijk | Â 0% | 0 | Â 0% | 0 | Â 0% | 0 |
| Hoogste score voor | 5-9-10 Wrotters | 92 | 10-3-10 RCO | 120 | 22-3-09 Delft | 97 |
| Hoogste score tegen | 1-10-06 GSRC | 92 | 26-9-10 RCO | 121 | 12-11-06 Bassets | 85 |
Â




